newsletter
Pl
De 
MASKA - Polsko-niemiecko-greckie warsztaty teatralne, Krzyżowa 10-16.02.2018 r. PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   
poniedziałek, 12 lutego 2018 11:39

MASKA - Wykluczenie. Równouprawnienie. Znalezienie tożsamości - to trwający od 10 do 16 lutego, w Krzyżowej,  projekt teatralny polskiej, niemieckiej i greckiej młodzieży z niepełnosprawnością i bez niej.

 Projekt, dokumentowany filmowo, składa się z dwóch warsztatów teatralno-artystyczno-filmowych. W projekcie bierze udział młodzież w wieku 16-21 lat. Pierwszy projekt pod hasłem „MASKA/die MASKE“, zatytułowany MASKI PRZEZWYCIĘŻAJĄ BARIERY, odbył się w 2015 roku w greckim mieście Komotini. Niniejszy projekt „MASKA/die MASKE  | BEZ GRANIC I BARIER“ stanowi jego kontynuację.


Projekt „Maska/die Maske“ zaprasza do udziału w interaktywnych warsztatach teatralnych, których zwieńczeniem będzie wspólnie stworzony performance. W czasie warsztatów uczestnicy wspólnie będą rozwijać nowe formy komunikacji i współpracy artystycznej. Szczególny nacisk kładziony jest przy tym na radość i dobrą zabawę, a także aktywne uczestnictwo i dzielenie się pomysłami i doświadczeniami związanymi z tematyką różnorodności i wykluczenia.

Organizator projektu

Stowarzyszenie PERPATO
Terma L. Dimokratias Str. | 69100 Komotini
Tel +30 25310 36909 | Fax +30 25310 82058 | info@perpato.gr | www.perpato.gr

Projekt spotkań młodzieży z Polski, Niemiec i Grecji w latach 2017-2018 jest finansowany ze środków programu EUROPEANS FOR PEACE:DISCRIMINATION. WATCH OUT! niemieckiej Fundacji „Pamięć, Odpowiedzialność, Przyszłość“ (EVZ).

Wsparcie: Ministerstwo do spraw rodziny, osób starszych, kobiet i młodzieży (RFN), Konsulat Generalny Republiki Federalnej Niemiec w Salonikach