newsletter
Pl
De 
projekty ekologiczne
Projekty ekologiczne PDF Drukuj Email

Głównym założeniem projektów ekologicznych jest zdobycie doświadczeń w międzynarodowej grupie przy wspólnej, praktycznej pracy. Prace zespołów mają miejsce między innymi w ekologicznym ogrodzie zielarskim, na Wzgórzu Cmentarnym czy przy nowo powstałym biotopie z systemem rowów tuż za murami pałacu.

Więcej…
 
Dom Ogrodnika – Centrum Edukacji Ekologicznej PDF Drukuj Email
Na terenie Międzynarodowego Domu Spotkań Młodzieży powstaje nowoczesne Centrum Edukacji Ekologicznej. Centrum będzie mieściło się tuż koło Pałacu, w Domu Ogrodnika. Koniec inwestycji przewidziany jest na drugą połowę 2012 roku. Jesienią zamieszkają tam pierwsi uczestnicy międzynarodowych wymian młodzieży.

Więcej…
 
Z ekologią na „ty” w Krzyżowej - „Uniwersytet w podróży” PDF Drukuj Email

Tematyka ekologii regionalnej oraz „zerowej emisji” zanieczyszczeń to główne zagadnienia ekologicznego projektu „Uniwersytet w podróży”. Projekt ma charakter interdyscyplinarnego seminarium i skierowany jest do studentów z kampusu ochrony środowiska z Birkenfeld, tzw. kampusu „zerowej emisji”.

Więcej…
 
Podróże przez krajobraz PDF Drukuj Email

Zapraszamy Cię serdecznie, abyś przyjechał/a do Krzyżowej i zaprezentował/a Twoje możliwości w dziedzinie architektury i sztuki krajobrazu, i przy tym poznał/a innych ludzi mających tą samą pasje. Specjalna konstelacja grupy z praktykami z Niemiec oraz Polski daje możliwość bezpośredniego kontaktu

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 2